iletisim@estetikvevaris.com 0533 678 28 76
Profesyonel Hizmet

UZMANLARIMIZ

Dermamelan Maske Leke Tedavisi

Genel olarak cilt uzmanlarının ve doktorların ameliyatsız leke geçirme de etkili olması nedeniyle tavsiye ettikleri bir maske olarak bilinen Dermamelan’ın içerisinde, enzimatik tirozinaz enzimleri yer almaktadır. Belirtilen enzimlerle derinin baskılanmasını, deri içerisinde bulunan melanın enziminin azaltılarak lekelerin giderilmesine yardımcı olunması adına üretilmiş, oldukça etkili bir maske olarak da bilinmektedir.

Günümüzde bireyler güzelleşmek ve kendini daha iyi hissetmek adına birbirinden farklı yöntemleri kullanmaktadırlar. Kullanılan yöntemlerin başında ise lazer tedaviler ve estetik ameliyatlar gelmektedir. Dermamelan mask oldukça ismini duyurmuş bir leke kremi olarak, ameliyatsız ve minimum hasarla leke tedavisinde yardımcı olmaktadır.

Leke tedavisinin en etkili geçirici yöntemlerinden bir tanesi olarak düşünülen Dermamelan maske ve Cosmelan maske leke tedavisinde önerilmektedir. Uzman doktor maskeyi uygular ve 6-12 saat arası yüzde kalır. Ilık su ile süre sonunda temizlenir. İlk bir hafta kızarıklık ve pul pul dökülme olur. Olumlu etkiler bir hafta içinde görülmeye başlanır. Sıradan bir kozmetik gibi düşünülmemeli mutlaka uzman hekim tarafından önerilerek yapılmalıdır.