iletisim@estetikvevaris.com 0533 678 28 76
Profesyonel Hizmet

UZMANLARIMIZ

Kaş vitamini nedir?

Kaş vitamini kaşların eski formunu kazanmasının ve sağlıklı yapısına geri dönmesine yardımcı bir yöntemdir. Yüzü şekillendiren ve bakışları etkili bir hale getiren kaşların şekli oldukça önemli bir konudur. Dolgun kaşlar yüze ekstra bir güzellik kazandırmanın yanı sıra ifadenizi de belirler. Kaşlara şekil vermede yaşanan en büyük sıkıntıların başında kaşların zamanla seyrelmiş olması gelir. Bunun önüne geçmek içinde kaş vitamini uygulamaları tercih edilir. Dökülmüş, küsmüş ya da incelmiş kaşları güçlendirmek amacıyla kaş köklerine vitamin enjekte edilmesidir. Kıl köklerinin canlandırılması esasına dayanır. Zayıf veya çeşitli sebeplere bağlı olarak dökülmüş kaşların tekrar çıkmasını hedefler. Güçlü içeriği ile kaş kıllarının diplerine nüfuz ederek kaşları besler. Kıl köklerini canlandırır, dökülen yerlerde tekrar kıl çıkmasını destekler.

 

Vitamin uygulaması nasıl yapılır?

Kaş vitamini uygulamasında; kıl köklerini destekleyen ve güçlendiren çeşitli vitaminler cihaz yardımı ile kaşlara nüfuz ettiriliyor. Bu sayede küsmüş ve işlevselliğini yitirmiş kaş kökleri canlandırılıyor. Vitaminlerle hazırlanmış serum, cihaz yardımı ile kaşın tamamına ve kaş diplerine uygulanıyor.

 

Kaş vitamini uygulaması ne kadar sürüyor?

Vitamin uygulaması belirli aralıklarla yapılan üç ile beş seans arasında değişkenlik gösterir. Her seans ortalama yarım saat sürmektedir. Uygulanan işlemler sonucunda kişi çok daha gür ve dolgun kaşlara sahip olur. Kaş vitamini yaptırmadan önce nasıl bir kaş istediğinizi ve buna yakın sonuçlar alıp alamayacağınızı uzmanınıza danışın.

 

Kimlere uygulanabilir?

Yaş, stres, yetersiz beslenme gibi sorunlar kaşta seyrelmelere sebep olabilir. Özellikle bilinçsiz kaş alma kaş dökülmesinin en büyük etkenlerindendir. Bu vitamin uygulaması yaşanan kaş sorunlarına çözüm üretir. Kaş kökü bulunan herkese uygulanabilen bu işlem, hiçbir yan etki bulundurmadığından sıklıkla tercih edilir. Seyrelmeler ve dökülmelerin yanı sıra makyaj ile sürekli uğraşmak istemeyip, gür kaşa sahip olmak isteyenler içinde etkili sonuçlar ortaya çıkar.

 

Uygulamanın zararları nelerdir?

Vitamin uygulaması sadece destek verici olup kaşın kendinde olan yetiyi destekler. Yabancı bir madde olmadığından uygulamanın bir yan etkisi veya zararı bulunmamaktadır.