iletisim@estetikvevaris.com 0533 678 28 76
Profesyonel Hizmet

UZMANLARIMIZ

Q SWITCHED ND:YAG LAZER UYGULAMALARI

Q-Switched Nd:YAG Lazer sistemi, yaşlılık ve güneş lekeleri, dövme silinmesi uygulamaları için ideal bir alternatiftir.

Nd:YAG 1064nm, koyu renkli dövme, dermal pigmente lezyonlar ve cilt yenileme tedavilerinde etkiliyken, Nd:YAG 1064/532nm ise açık renkli dövme ve güneş lekelerinin tedavisinde iyi bir seçenektir.

Nasıl Çalışır?

Hızlı ve Etkili

PTP modu, tedavi esnasında acıyı ve yan etki riskini minimalize eder. Kısa aralıklı yüksek pik enerji sistemi, maksimum enerjiyi minimal hasar ile hedefe ulaştırır.

Kolay ve Güvenilir

Spot alanının 2mm’den 10mm’ye kadar ayarlanabilmesi kolay ve güvenilir bir işlem yapılmasına olanak sağlar.

Stabil Enerji

Oto-kalibrasyon özelliği (Opsiyonel) kullanılan enerjinin işlem boyunca stabil ve kusursuz bir şekilde dokuya ulaşmasını sağlar. Ayrıca eşzamanlı görüntüleme sistemi,kullanıcıya cihazın çıkış enerjisini ve dokuya ulaşılan enerjiyi sürekli olarak kontrol etme olanağı sağlar.

Q -Switched teknolojisi, dövme pigmentlerinin küçük parçalara bölünmesine yarayan kısa yüksek pik enerji darbeleri iletir. Bu küçük parçalar daha sonra vücudun kendi lenfatik sistemi ile atılır.

Dövme silme işlemleri birkaç dakika sürer ancak bir dövmenin vücutta atılması için birkaç seans gereklidir. Seanslar arasında 3-4 haftalık aralıklar verilerek pigment kalıntılarının vücuttan atılmasına izin verilir.